(1)

Megyei I.o. labdarúgó mérkőzés:

Bajai LC – Tiszakécskei LC II. 3-1 (0-1)

G: Baladin, Csiki 2 ill.

A bajai csapat két vereség és egy döntetlen után a tiszakécskeiek ellen a győzelem megszerzése érdekében lépett pályára. Kihagyott hazai helyzetekkel kezdődött a mérkőzés, Vargáék rendre a vendég védelem mögé tudtak kerülni, a befejezésbe azonban mindig hiba csúszott. A Tiszakécske a játékrész közepén egy kapushiba után betalált ugyan a hálóba, azonban a játékvezető szabálytalanság miatt érvénytelenítette a találatot. Nem úgy néhány perccel a szünet előtt, amikor egy szabadrúgást íveltek a vendégek a kapu elé, ahol a hosszú oldalon érkező Klemenc zavartalanul lőhetett a hálóba. 0-1

A második játékrészre teljesen a kapujához nyomta a vendégeket a bajai csapat. Egymás után érkeztek a labdák a kapu elé, azonban gólt sokáig nem tudtak szerezni a bajaiak. Végül a 68. percben tört meg a jég, amikor Baladin közelről helyezett a hálóba. 1-1

Hat perccel később pedig már a kék-sárgáknál volt az előny, a szünet után beállt Csiki viharzott el a bal szélen, majd lőtt a kapus mellett a kapuba. 2-1 A győzelmet a 88. percben biztosították be a mieink, amikor Török lopott labdát a büntetőterületen belül, majd önzetlenül szolgálta ki a kapu elé érő Csikit, aki nem hibázott. 3-1

A játék képe alapján teljesen megérdemelt sikert aratott a BLC.